Община Девин
ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
КМЕТ НА ОБЩИНА
КМЕТ НА КМЕТСТВО БЕДЕН
КМЕТ НА КМЕТСТВО БРЕЗЕ
КМЕТ НА КМЕТСТВО ГРОХОТНО
КМЕТ НА КМЕТСТВО ГЬОВРЕН
КМЕТ НА КМЕТСТВО ЛЯСКОВО
КМЕТ НА КМЕТСТВО ТРИГРАД
КМЕТ НА КМЕТСТВО ОСИКОВО
КМЕТ НА КМЕТСТВО СТОМАНОВО
КМЕТ НА КМЕТСТВО МИХАЛКОВО
КМЕТ НА КМЕТСТВО СЕЛЧА
Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
 
   1. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
   3. Партия "Българска социалдемокрация"
   4. Партия Политическо движение "Социалдемократи"
   6. Партия "Демократическа партия"
   7. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
   8. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
   9. Партия "Българска национално-радикална партия"
   10. Партия Българска социалистическа партия
   12. Партия "Българско движение Национален идеал за единство"
   13. Партия "Либерален съюз"
   14. Партия "Либерален съюз "Нов избор"
   15. Инициативен Комитет Виктор Невенов Бошнаков
   16. Партия "Съюз свободни демократи"
   17. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
   18. Партия "Зелена партия в България"
   19. Партия "Движение за права и свободи"
   20. Партия "БЗНС - Народен съюз"
   21. Партия "Федерация Царство България"
   22. Партия "Обединен блок на труда"
   23. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
   24. Партия "Национално движение Симеон Втори"
   25. Инициативен Комитет Иван Паскалев Кечев
   29. Инициативен Комитет Томи Георгиев Димитров
   30. Инициативен Комитет Исмаил Мехмедов Терзиев
   32. Инициативен Комитет Андрей Каменов Шаламанов
   33. Инициативен Комитет Наташа Владимирова Василева
   34. Инициативен Комитет Иван Петров Ангелов
   35. Инициативен Комитет Георги Тодоров Георгиев


 
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

1. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)

     Владимир Росенов Даскалов
     Татяна Аврамова Димитрова
     Тодор Василев Клинчев
     Боян Ефтимов Хавин
     Яна Григорова Седянкова
     Росен Стоянов Войводов
     Васил Григоров Седянков
     Росен Тодоров Манчев
     Румен Колев Билянов
     Милка Николова Бодурова
     Зюлфие Салиева Караахмедова
     Сергей Филипов Хаджиев

3. Партия "Българска социалдемокрация"

     Васил Младенов Войнов
     Пламен Малинов Балталийски
     Венко Теофилов Топалов
     Атанас Николов Стоянов
     Николай Радостинов Буков
     Венелин Младенов Дьовленски
     Асен Алексиев Милев
     Сашо Пеев Бечев
     Сергей Антимов Гогушев
     Руска Емилова Байрактарова

4. Партия Политическо движение "Социалдемократи"

     Емил Димитров Кисьов
     Данчо Колев Любенов
     Джамал Джамал Дуран
     Румен Ваклинов Сертов
     Калин Данчев Хаджийски
     Асен Стоянов Ризов

6. Партия "Демократическа партия"

     Петя Димитрова Асенова
     Мирослава Колева Юрукова

7. Партия "ВМРО - Българско национално движение"

     Данчо Федов Иванов

8. Партия "Национално сдружение - БЗНС"

     Николай Стефанов Карадимов
     Венелин Рангелов Мугленчов
     Анастас Костадинов Караиванов
     Кемал Махмудов Къртълов
     Йовка Михова Седянкова
     Георги Йорданов Бодуров
     Рабие Османова Къртълова
     Митко Исаев Паракосов

9. Партия "Българска национално-радикална партия"

     Георги Богданов Чернев
     Стефан Петров Манолев

10. Партия Българска социалистическа партия

     Симо Кушев Топалов
     Младен Асенов Ашиков
     Стоил Георгиев Кълвачев
     Кристина Асенова Славкова
     Рени Александрова Митева
     Мария Тодорова Димитрова
     Александра Александрова Стаматова
     Красимира Димитрова Кисьова
     Валентин Трендафилов Димитров
     Елисавета Симеонова Букова
     Евгени Иванов Гачилов
     Зюлфи Исмаилов Мутишев
     Васил Димитров Сираков

12. Партия "Българско движение Национален идеал за единство"

     Венцислав Симов Кехайов
     Данчо Миланов Корчев
     Ангел Росенов Балабозов
     Емил Асенов Младенов
     Васил Илиев Паев
     Николай Ангелов Гайдев
     Исмет Джамалов Далов
     Севдалин Вергилов Белилов
     Васко Иванов Шентов

13. Партия "Либерален съюз"

     Цочо Ставрев Пампулов
     Сали Исмаилов Мевлюдов
     Селви Реджеп Читак
     Деян Младенов Юруков
     Румяна Росенова Буцова
     Славей Йозов Балабозов
     Дорка Георгиева Атанасова
     Рамадан Ахмедов Шанов
     Звезделин Славов Запрянов
     Здравко Захариев Буков

14. Партия "Либерален съюз "Нов избор"

     Лора Симеонова Славчева
     Васил Иванов Мадански
     Емил Асенов Ламбов
     Веселин Иванов Алексиев

15. Инициативен Комитет Виктор Невенов Бошнаков

     Виктор Невенов Бошнаков

16. Партия "Съюз свободни демократи"

     Димитър Димитров Михайлов
     Димитър Атанасов Дългъчев
     Асен Руменов Беров

17. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"

     Съби Росенов Кафеджиев
     Виолета Антонова Лявова
     Фани Чавдарова Василева
     Добринка Михайлова Терзийска
     Мартин Янков Паров
     Наталия Пламенова Исовска
     Валери Борисов Йончев
     Юлия Алексеева Йончева

18. Партия "Зелена партия в България"

     Велин Яворов Бошнаков
     Сибила Романова Камберова
     Румен Дамянов Гаджаков

19. Партия "Движение за права и свободи"

     Юсеин Асанов Хаджийски
     Джамал Асан Данаджъ
     Шукри Байрам Узун
     Стефан Валентинов Кехайов
     Емил Деянов Алов
     Веселин Радованов Велев
     Джемал Асан Палаз
     Николай Стоянов Сазарлиев
     Рамадан Мехмедалиев Фезов
     Георги Петров Георгиев
     Валентин Руменов Смирнов

20. Партия "БЗНС - Народен съюз"

     Ивайло Иванов Крушков
     Илиана Христова Гьорджева
     Сергей Янков Диев
     Шукри Али Екиз
     Юлия Миткова Малковска
     Мирослав Асенов Брезалиев
     Даниел Митков Дерменджиев

21. Партия "Федерация Царство България"

     Стою Вълчанов Пищалов
     Валери Валентинов Даскалов
     Илиан Росенов Узунов

22. Партия "Обединен блок на труда"

     Севдалин Антимов Яръмов
     Младен Исаев Исаев
     Алексей Асенов Порязов
     Васил Иванов Бодуров

23. Партия "Съюз на Демократичните Сили"

     Димитър Ясенов Бомбаширов
     Юлия Станиславова Дабанова
     Веселин Руменов Порязов
     Бисер Альошев Младенов
     Георги Симеонов Присадов
     Красимир Славов Чавдаров
     Юлиян Недков Узунов
     Неделчо Анатолиев Зонев
     Стефан Стоянов Ангелов

24. Партия "Национално движение Симеон Втори"

     Живко Росенов Чепишев
     Здравко Росенов Чепишев
     Янко Тодоров Куманов
     Антон Събев Рушанов
     Димитър Стефанов Манолов
     Илия Ангелов Узунов
     Валентин Живков Чавдаров
     Юри Младенов Айваски
     Недка Младенова Василева
     Имела Ясенова Найденова
     Роза Илиева Корчева
     Тодора Илиева Мирчева
     Надежда Сашева Кузева
     Младен Антимов Хаджийски
     Добромир Емилов Топалов
     Джамал Селим Селим
     Красимир Кънчев Войводов
     Владо Генчев Сустов
     Юри Демиров Ашков
     Вежди Мустафов Кузлуев
     Сали Сали Чобан
     Тюркян Ахмед Гаази
     Митко Ангелов Ликов

25. Инициативен Комитет Иван Паскалев Кечев

     Иван Паскалев Кечев

29. Инициативен Комитет Томи Георгиев Димитров

     Томи Георгиев Димитров

30. Инициативен Комитет Исмаил Мехмедов Терзиев

     Исмаил Мехмедов Терзиев

32. Инициативен Комитет Андрей Каменов Шаламанов

     Андрей Каменов Шаламанов

33. Инициативен Комитет Наташа Владимирова Василева

     Наташа Владимирова Василева

34. Инициативен Комитет Иван Петров Ангелов

     Иван Петров Ангелов

35. Инициативен Комитет Георги Тодоров Георгиев

     Георги Тодоров Георгиев


По данни на ОИК, предоставени от изчислителните центрове на “Информационно Обслужване” АД