Община Бургас
ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
КМЕТ НА ОБЩИНА
КМЕТ НА КМЕТСТВО БАНЕВО
КМЕТ НА КМЕТСТВО БЪЛГАРОВО
КМЕТ НА КМЕТСТВО ВЕТРЕН
КМЕТ НА КМЕТСТВО ДРАГАНОВО
КМЕТ НА КМЕТСТВО ИЗВОРИЩЕ
КМЕТ НА КМЕТСТВО МАРИНКА
КМЕТ НА КМЕТСТВО РАВНЕЦ
КМЕТ НА КМЕТСТВО РУДНИК
КМЕТ НА КМЕТСТВО ТВЪРДИЦА
КМЕТ НА КМЕТСТВО ЧЕРНО МОРЕ
Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
 
   2. Партия "Българска партия - Бъдеще" (БПБ)
   3. Партия "Българска християнска коалиция"
   4. Партия "Народен блок"
   5. Партия "Национално движение за права и свободи"
   6. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
   9. Коалиция "БКП и КПБ"
   10. Инициативен Комитет Тодор Николов Батилов
   11. Партия "Демократическа партия на справедливостта в РБ"
   13. Партия "Българска национална партия Социален съюз"
   14. Инициативен Комитет Иван Григоров Иванов
   15. Инициативен Комитет Любомир Николов Стойков
   16. Партия "Движение за права и свободи"
   17. Партия Партия на българските жени
   18. Партия "Партия на демократичния център"
   19. Предизборна коалиция "Сбор за свобода и прогрес" (ССП)
   20. Партия "Съюз на патриотичните сили и войните от запаса "Защита"
   21. Партия "Сдружение за Бургас"
   23. Коалиция "Земеделска коалиция "За моя град"
   24. Партия "Роден край"
   25. Партия "Земеделски съюз"
   26. Коалиция "БУРГАС - БЗНС НС, БЗНС-оранжев, ДП, РДП, ДНВ"Оборище", СР в България след 09.X. 1944г."
   27. Коалиция "Бургаска инициатива за Йоан 2007"
   28. Коалиция "Напред Бургас"
   29. Партия "Съюз свободни демократи"
   30. Коалиция "БСП,ОБТ,ПДС,СО,БЗС"Ал.Стамболийски-1899"-Коалиция за Бургас"
   32. Партия "Национално движение Симеон Втори"
   33. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
   34. Партия "Българска демократическа партия за европейски и световни щати"
   35. Партия "Съюз за демократично развитие"
   36. Партия "Социалдемократическа партия"
   39. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
   40. Инициативен Комитет Тошко Христов Терзиев
   42. Партия "Политически клуб "Екогласност"
   43. Партия "Гражданско движение за равноправие"
   45. Партия "Български Бизнес Блок"
   46. Партия "Движение Гергьовден"
   47. Инициативен Комитет Георги Димитров Янакиев
   48. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
   49. Партия "Зелена партия в България"
   50. Инициативен Комитет Михаил Динев Златев
   51. Партия "Българско движение Национален идеал за единство"
   52. Партия - политическо движение "Евророма"
   53. Партия "Партия на зелените"
   54. Партия "Демократическа партия "Никола Мушанов"
   55. Партия "Български земеделски народен съюз - единен"
   56. Партия "Българска комунистическа партия "Георги Димитров"
   57. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
   58. Партия "Либерален съюз "Нов избор"
   59. Предизборна коалиция "Коалиция за справедливост и единство"
   61. Коалиция "Социалдемократи " д-р Дертлиев"-Български социалдемократи и Свободна кооперативна партия"
   62. Партия "Българска социалдемократическа партия"


 
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

2. Партия "Българска партия - Бъдеще" (БПБ)

     Димчо Грудев Грудев
     Георги Василев Манев
     Симеон Георгиев Георгиев
     Дончо Стоянов Желязков
     Христо Неделчев Димитров
     Дончо Жеков Станков
     Филип Николов Филипов
     Тодор Иванов Добрев
     Георги Сталев Георгиев
     Николай Петров Христов
     Неделчо Костов Дичев
     Димчо Вълков Кралев
     Петър Димов Бенчев
     Евдокия Милева Георгиева
     Вълчан Тодоров Бодуров

3. Партия "Българска християнска коалиция"

     Живко Тончев Тончев
     Иванка Христова Андреева
     Дора Кирова Топалова
     Красимир Костадинов Николов
     Николай Алексиев Иванов
     Славей Йорданов Велчев
     Христо Кънчев Кънев
     Георги Янев Петров
     Валери Желев Радев
     Пламен Иванов Инджов
     Вичо Христов Болашиков
     Илчо Ефтимов Ефтимов
     Дора Вълова Янева
     Гергана Славейкова Велчева
     Тодорка Николова Стефанова
     Пламен Георгиев Дечкин
     Станка Балинова Димитрова
     Благодатка Андонова Костова
     Златка Петрова Костова
     Пламена Никитова Дзърева
     Албена Дончева Инджова
     Нели Борисова Тончева
     Виолета Вълкова Радева
     Илина Костова Господинова
     Петранка Ефтимова Велчева
     Димитър Георгиев Господинов

4. Партия "Народен блок"

     Ваню Стефанов Хърков
     Георги Димитров Николов
     Христо Нейчев Нейчев
     Стефан Димитров Георгиев
     Антон Жеков Стоянов
     Божидар Паскалев Джованов
     Венета Василева Мирчева
     Георги Пидов Яръмов
     Иван Пеев Кожухаров
     Веселин Тенев Статев
     Димитър Тодоров Гондов
     Бисерка Кирилова Доманова
     Валентин Георгиев Баров
     Христина Савова Балимезова
     Николина Минкова Колева
     Даниела Димитрова Казимирска-Бакърджиева
     Емилия Тотева Петрова
     Дянко Генчев Дянков
     Боряна Великова Тюркеджиева-Мечева

5. Партия "Национално движение за права и свободи"

     Тюркян Керимова Чакърова

6. Партия "Национално сдружение - БЗНС"

     Трифон Дачев Трифонов
     Иван Радиев Танев
     Димитър Борисов Харкчийски
     Кирил Кирилов Симеонов
     Ненчо Недялков Драгнев
     Димитринка Кирилова Кутинова
     Атанас Маринов Георгиев
     Стефан Владимиров Биволарски
     Веселина Георгиева Василева
     Николай Ангелов Стоянов
     Недялка Пейчева Бабова
     Станислав Павлов Балабанов
     Атанас Стоянов Иванов
     Никола Георгиев Конов
     Иванка Христова Костова
     Величко Георгиев Каснаков
     Георги Жеков Долапчиев
     Добринка Танева Неделчева
     Недко Михалев Михалев

9. Коалиция "БКП и КПБ"

     Стойко Иванов Калчев
     Кули Трифонов Велев
     Иван Стойчев Белев

10. Инициативен Комитет Тодор Николов Батилов

     Тодор Николов Батилов

11. Партия "Демократическа партия на справедливостта в РБ"

     Митко Върбанов Доков
     Жеко Илиев Шишков
     Ангел Сашев Ангелов
     Валентин Карчев Петков
     Асен Здравков Атанасов
     Вълчо Танев Атанасов
     Ангел Михайлов Фратев
     Митко Васков Чолаков
     Ангел Атанасов Илиев
     Красимир Ангелов Снежанов
     Христина Сашева Стоянова
     Йордан Митев Кръстев
     Ангел Колев Костадинов
     Симеон Пасков Неделчев
     Софка Симеонова Иванова
     Сенко Сашев Йорданов
     Ахмед Сюлейман Гюдюлолу

13. Партия "Българска национална партия Социален съюз"

     Станьо Георгиев Стоев
     Димитър Стефанов Стефанов
     Димитър Венцеславов Димитров
     Николай Андонов Вълев
     Антоанета Петрова Атанасова

14. Инициативен Комитет Иван Григоров Иванов

     Иван Григоров Иванов

15. Инициативен Комитет Любомир Николов Стойков

     Любомир Николов Стойков

16. Партия "Движение за права и свободи"

     Мустафа Арифов Чаушев
     Али Хакъ Али
     Динчер Мустафа Якуб
     Шерафет Асан Мехмед
     Янко Самуилов Узунов
     Росица Ангелова Дерменджиева
     Мехмед Хасан Катърджьолу
     Мери Стефанова Борисова
     Исмет Махмуд Реджеб
     Мехмед Мехмед Исуф
     Халиме Али Халил
     Идриз Хасан Хамза

17. Партия Партия на българските жени

     Дора Кънева Кючукова
     Мария Христова Коджабашева
     Радостина Петрова Мацалиева-Кралева
     Петко Иванов Петков
     Тодор Михайлов Костов
     Живко Михайлов Томов
     Мария Митева Моканова
     Христина Стойкова Кръстева
     Стоянка Михалева Вълкова
     Райна Евтимова Минева
     Мария Стойкова Димитрова
     Йовчо Желев Димитров

18. Партия "Партия на демократичния център"

     Мария Георгиева Инджова
     Пламен Стефанов Колев
     Величко Василев Генов
     Радостин Христов Христов
     Мария Николова Полименова
     Мая Минчева Гюрова
     Иван Ставрев Славов
     Марин Стоев Попов
     Любомир Стефанов Тюфекчийски
     Иван Дончев Грозев
     Борис Георгиев Николов
     Нели Стефанова Соколова
     Румяна Стойчева Лолова
     Мария Ралева Ралева
     Руси Ангелов Василев

19. Предизборна коалиция "Сбор за свобода и прогрес" (ССП)

     Кънчо Иванов Пашов
     Тодор Кръстев Маринов

20. Партия "Съюз на патриотичните сили и войните от запаса "Защита"

     Николай Димитров Дунев
     Манол Лалев Иванов
     Любчо Дончев Христосков
     Лилия Йорданова Ресел
     Желязко Маринов Желязков
     Бончо Христов Николов
     Георги Тодоров Георгиев
     Милчо Христов Томов

21. Партия "Сдружение за Бургас"

     Руси Динев Куртлаков
     Евгения Тодорова Попеску
     Бенчо Георгиев Бенчев
     Димитър Събков Събков
     Костадин Ставрев Чолаков
     Ангел Грудев Ангелов
     Петър Николаев Василев
     Милчо Генчев Джамбазов
     Антон Димитров Чолаков
     Христофор Иванов Кондев
     Георги Господинов Георгиев
     Кирил Георгиев Табаков
     Божидар Иванов Калъчев
     Войко Тодоров Сурчев
     Костадин Пенчев Георгиев
     Васил Вълков Танев
     Татяна Михайлова Минкова
     Живка Йовчева Стоянова
     Митко Генчев Баев
     Руска Петкова Едрева
     Вичо Димитров Вичев
     Антонина Йорданова Николова
     Катя Цветкова Николова
     Георги Събев Бимбелов
     Илия Николов Пандев
     Симеон Хараламбов Хараламбов
     Роза Боянова Коцева
     Мила Илиева Мирчева-Ковачева
     Цвятко Димитров Мечков
     Милена Иванова Станева
     Тодор Георгиев Тодоров
     Щилян Василев Папанчев
     Венцислав Калинов Абрашев
     Тодор Петров Гаджуров

23. Коалиция "Земеделска коалиция "За моя град"

     Стефан Атанасов Чапкънов
     Димитър Добрев Николов
     Явор Иванов Русинов
     Петър Димитров Камалиев
     Стоил Атанасов Чапкънов
     Николай Вълков Желязков
     Александра Димитрова Димитрова
     Соня Атанасова Атанасова
     Маргарита Тодорова Гергова
     Теодор Димчев Рачев
     Божидар Стефков Янков
     Димитринка Вангелова Димитрова
     Недка Атанасова Еленска
     Симеон Косев Косев
     Димитър Георгиев Тодоров
     Желязко Георгиев Жеков
     Магда Симеонова Косева
     Стефан Атанасов Димов
     Радостин Петров Камалиев
     Донка Георгиева Димова
     Владимир Владков Стоянов
     Йовка Матеева Димитрова
     Веселина Петрова Сотирова
     Мустафа Кемал Гънгърлак
     Светла Георгиева Пелтекова
     Лили Овагим Бедросян
     Исак Мустафа Кемал
     Иванка Димова Димова
     Светла Тодорова Манасиева
     Атанас Димитров Вълчев
     Георги Димов Димов
     Магдалена Костадинова Колева

24. Партия "Роден край"

     Антоанета Димитрова Петкова
     Ивайло Дражев Атанасов
     Иванка Колева Кирякова
     Георги Димитров Найденов
     Ева Кирилова Найденова
     Янаки Атанасов Николов
     Антонина Паскалева Атанасова
     Тотко Тенев Дремсизов
     Стоян Тодоров Милушев
     Станка Иванова Новакова
     Месроб Йоханес Енгибаров
     Пламен Найденов Ставрев
     Гинка Стайкова Дикова
     Янчо Павлов Пейков
     Теодора Милкова Неделчева
     Тодор Димитров Ангелов
     Мирослав Кралев Кралев
     Татяна Иванова Колева
     Стоян Стойков Найденов
     Радостин Иванов Секлемов
     Михо Стоянов Михов
     Величко Денчев Величков
     Стефан Иванов Иванов
     Нейчо Тодоров Тодоров
     Найден Харизанов Николов
     Пейчо Николов Бимбалов
     Валентин Георгиев Иванов
     Генадий Маринов Пейнов

25. Партия "Земеделски съюз"

     Мария Проданова Парашкевова
     Генета Стефанова Илиева
     Елена Георгиева Божинова-Кънчева
     Йорданка Вергиева Ламбова-Курудерлиева
     Любомир Димитров Каракашев
     Еленка Иванова Николова
     Татяна Иванова Ботева
     Лиляна Паскова Григорова
     Ели Димчева Недялкова
     Донка Йорданова Жечкова
     Кремена Венелинова Капитанова
     Димитър Господинов Иванов
     Стоян Тодоров Сариев
     Станка Стоянова Михайлова
     Добриана Михайлова Михайлова
     Светла Георгиева Димова
     Николай Ангелов Лозанов
     Веселина Иванова Балбазанова
     Калин Брайков Брайков
     Марин Василев Стамболиев
     Таня Николова Стефанова
     Комня Георгиева Колева

26. Коалиция "БУРГАС - БЗНС НС, БЗНС-оранжев, ДП, РДП, ДНВ"Оборище", СР в България след 09.X. 1944г."

     Стоян Трифонов Проданов
     Тодор Иванов Петров
     Иван Георгиев Карагьозов
     Радостина Николаева Батанова
     Росен Стойков Стойков
     Станчо Димитров Станков
     Ваня Апостолова Добрева
     Пепа Петрова Грошкова
     Георги Калудов Праматаров
     Георги Благоев Вангелов
     Детелина Бойчева Бойчева
     Таня Дончева Радославова
     Кирил Николов Колев
     Недялка Желязкова Вакъфова
     Никола Колев Кехайов
     Руска Нанева Бошева
     Димитра Николова Алексиева
     Ганчо Паскалев Стоянов
     Йордан Георгиев Димитров
     Жеко Божилов Узунов
     Стефка Стефанова Панайотова
     Лиляна Сотирова Господинова

27. Коалиция "Бургаска инициатива за Йоан 2007"

     Маруся Иванова Любчева
     Григорий Димитров Манолов
     Сава Панайотов Масларов
     Тодор Стойчев Стамболиев
     Красимир Христов Николов
     Уляна Христова Желева
     Димитър Савов Коруджиев
     Иван Марков Вандев
     Лена Пройкова Бахчеванова
     Георги Атанасов Марков
     Татяна Добрева Бялкова
     Марийка Недева Радева
     Александър Христов Панговски
     Тодор Димитров Дивчев
     Георги Рахнев Рахнев
     Павел Зиков Зиковски
     Бердж Хаик Бюкюджан
     Милена Георгиева Ябълкова-Дъбова
     Стоян Иванов Боев
     Димитър Душанов Велков
     Иван Николов Добрев
     Стефан Симеонов Ставрев
     Цвета Иванова Добрева-Балканска
     Славей Петков Славов
     Милен Ганчев Димитров
     Георги Иванов Чавдаров
     Станимира Иванова Якова
     Мариана Георгиева Илиева
     Паула Цветанова Миленкова
     Христо Симеонов Костадинов
     Васил Иванов Грънчаров
     Наска Григорова Куртева-Пръхчева
     Антон Александров Панговски
     Георги Михайлов Кадев
     Иван Любомиров Ненков
     Костадин Атанасов Костадинов
     Иван Стоянов Боев

28. Коалиция "Напред Бургас"

     Зияд Туфик Ел Масри
     Найден Митков Милков
     Васил Русев Илиев
     Веселин Матеев Пренеров
     Георги Йорданов Пенев
     Бисерка Стайкова Хънкова
     Нина Атанасова Иванова
     Тодор Стоянов Тодоров
     Иван Николов Марев
     Антония Иванова Кесерджиева
     Тинка Николова Петкова
     Радостин Чанев Рахнев
     Милена Илиева Бурджева
     Антоний Ховханес Куриян
     Илиана Петрова Грошкова
     Емилия Ташева Русьова
     Милена Иванова Янгьозова
     Тонка Александрова Йотова
     Босилка Танева Алексова
     Иринка Николова Сарафова

29. Партия "Съюз свободни демократи"

     Румен Асенов Ангелов
     Георги Енчев Матев
     Светослав Неделчев Донев
     Радослав Славов Пенев
     Димитър Есенов Илиев
     Севдалина Георгиева Тодорова
     Тодор Иванов Атанасов
     Димитър Тотев Енчев
     Христин Илиев Илиев
     Соня Андреева Калъчева
     Тодор Димитров Дойчев
     Гегам Григориевич Баклаваджян
     Назарет Гарабед Кайкчиян
     Пламен Симеонов Донев
     Стефан Евгениев Нацев
     Петко Господинов Марков
     Йорданка Димитрова Попова-Петкова
     Весела Любенова Младенова
     Динко Енчев Димитров
     Петьо Василев Костов
     Георги Христов Ангелов
     Кристина Тодорова Стоянова
     Марин Димитров Раев
     Тодор Димитров Добрев
     Николина Георгиева Гавраилова
     Иван Илиев Йотов
     Антония Михайлова Лазова
     Тодор Енчев Камарашев
     Валентин Георгиев Стойков
     Людмила Михайлова Йорданова
     Лилия Стоянова Илиева
     Красимир Василев Кънчев
     Минко Йовчев Коев
     Йорданка Петкова Керанкова
     Жана Георгиева Калоянова

30. Коалиция "БСП,ОБТ,ПДС,СО,БЗС"Ал.Стамболийски-1899"-Коалиция за Бургас"

     Радостин Иванов Димитров
     Любен Петров Чардаков
     Юлия Трифонова Маринова
     Желязко Георгиев Матев
     Димитър Стоянов Стоянов
     Кънчо Иванов Марангозов
     Таньо Кръстев Атанасов
     Прокоп Георгиев Паскалев
     Боян Славчев Будаков
     Христо Василев Кръстев
     Петър Ангелов Петров
     Милен Димитров Ганчев
     Георги Киров Георгиев
     Антон Боянов Коджабашев
     Христо Железов Железов
     Чавдар Янков Христозов
     Асен Недялков Йорданов
     Гергана Тодорова Арнаудова
     Светломир Петков Петков
     Кольо Велков Колев
     Герман Георгиев Германов
     Мария Стойчева Шаренкова
     Веселин Янев Желязков
     Евгений Николов Мосинов
     Иванка Тодорова Джиброва-Кирякова
     Красимир Иванов Стойчев
     Нено Иванов Ненов
     Николай Асенов Тишев
     Николай Симеонов Раловски
     Кирил Атанасов Даварски
     Радостин Апостолов Панайотов
     Петър Георгиев Пачев
     Сашо Димитров Димитров
     Николай Димитров Димитров
     Георги Борисов Минчев
     Калуст Оник Калустян
     Бойко Тодоров Пирев
     Тодор Ангелов Ненов
     Иван Апостолов Апостолов
     Ивайло Николов Инджов
     Димитър Маринов Шопов
     Катерина Лазарова Шейтанова
     Чанко Миндов Мирчев
     Алекси Бойчев Алексиев
     Дарина Димитрова Стоянова
     Здравко Връбчев Станев
     Мирослава Георгиева Добрева
     Надя Ангелова Загорова
     Антоанета Паскалева Кодунова
     Георги Петров Димитров

32. Партия "Национално движение Симеон Втори"

     Бранимир Харалампиев Петров
     Калина Василева Калоянова
     Малина Георгиева Бакалова
     Бочко Кирилов Бочев
     Иван Тодоров Диков
     Любомир Атанасов Манджуков
     Байко Маринов Байков
     Иван Христов Граматиков
     Димо Димитров Димов
     Хикмет Ахмедов Мехмедов
     Димитър Илиев Бакърджиев
     Първан Любчев Тренев
     Деян Стоянов Стоянов
     Величко Костадинов Божинов
     Тодор Стоянов Златанов
     Валентин Костов Делиминков
     Красимир Мавродиев Мавродиев
     Динко Стефанов Динев
     Тотко Богданов Богданов
     Стефко Грозев Шишков
     Велина Петрова Тодорова
     Станка Симеонова Владикова
     Радостин Симеонов Долчинков
     Иван Георгиев Смолев
     Иван Димитров Бахчеванов
     Крум Станчев Митев
     Наталия Николова Николова
     Пейчо Жеков Съчмалиев
     Мариана Димитрова Димитрова
     Маргарита Томова Пеева-Нациду
     Георги Ангелов Димитров
     Калю Иванов Ламбов
     Тома Иванов Тодоров
     Люси Хачик Сърабян
     Гиньо Димитров Стоянов
     Стайко Илиев Стайков
     Стойчо Георгиев Костов
     Драгостина Петрова Панайотова
     Радослава Панайотова Костова-Марковска
     Веско Борисов Лефтеров
     Виолета Минчева Гуджева
     Диан Василев Колчев
     Райна Тодорова Христова
     Димитър Вълков Жеков
     Радка Христова Кирова
     Стамка Николова Александрова
     Живко Бойков Бойчев
     Петя Димитрова Владикова
     Калудка Христова Кавръкова
     Теодора Иванова Манолова
     Стефка Георгиева Христова
     Валентин Колев Янчев
     Женя Станева Пенкова
     Здравко Янакиев Василев

33. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)

     Димитър Янев Стоянов
     Валентин Ганчев Ганчев
     Добромир Маринов Добрев
     Диана Иванова Йорданова
     Димитър Иванов Димитров
     Асен Александров Асенов
     Станко Петков Гърненков
     Атанас Колев Попов
     Иван Димитров Бакърджиев
     Драголюб Александров Въжаров
     Славейка Христова Николова

34. Партия "Българска демократическа партия за европейски и световни щати"

     Таня Димова Бурева
     Надежда Неделчева Радева-Иванова

35. Партия "Съюз за демократично развитие"

     Велка Гроздева Георгиева
     Дияна Маринова Георгиева
     Иван Петров Петров
     Стефка Жекова Хънева
     Николай Илиев Андреев
     Янчо Димитров Славов

36. Партия "Социалдемократическа партия"

     Добри Иванов Иванов
     Иванка Стоянова Стефанова

39. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"

     Петко Жеков Йовчев
     Михаил Рафаилов Баев
     Иван Стоянов Тенев
     Красимир Николов Коларов
     Марчела Неделчева Стоянова
     Галина Стефанова Милева
     Иван Атанасов Атанасов
     Милена Боянова Петрова
     Георги Стефков Иванов
     Венелин Атанасов Желев
     Венелин Георгиев Николов
     Фанка Стоянова Антова
     Гочо Господинов Новаков
     Иван Тодоров Ножков
     Мария Русева Петрова
     Радомир Иванов Тенев
     Миглена Кузманова Ненкова
     Таничка Петрова Кирова
     Веселин Емануилов Манолов
     Максим Петров Вълкачовски
     Станислава Красимирова Желева
     Иванка Иванова Ангелова
     Свилен Иванов Тенев
     Димитър Георгиев Янев
     Катя Кирова Кирова

40. Инициативен Комитет Тошко Христов Терзиев

     Тошко Христов Терзиев

42. Партия "Политически клуб "Екогласност"

     Сабина Кирилова Димитрова
     Кирил Дражев Папаринов

43. Партия "Гражданско движение за равноправие"

     Ангел Илиев Исаев
     Стефан Алеков Фалджиев

45. Партия "Български Бизнес Блок"

     Христо Господинов Господинов
     Петър Димитров Бодуров
     Стамат Иванов Карамфилов
     Георги Стоянов Дросев
     Тодор Лазаров Недев
     Пеньо Николов Мечков
     Андрей Стефанов Перев
     Стоян Богданов Деспотов
     Здравко Димитров Колев
     Златина Иванова Кралева
     Илияна Йорданова Кузманова

46. Партия "Движение Гергьовден"

     Димитър Паунков Колев
     Георги Иванов Маринчев
     Светлана Несторова Проданова
     Дарин Стоянов Гюлев
     Васил Димитров Йовков
     Атанас Зафиров Зафиров
     Иван Михайлов Михайлов
     Димитър Георгиев Ганков
     Росица Любенова Македонска-Стоева
     Владимир Павлинов Павлов
     Ирина Пеева Илчева
     Стефан Иванов Георгиев
     Валя Петрова Костадинова

47. Инициативен Комитет Георги Димитров Янакиев

     Георги Димитров Янакиев

48. Партия "Съюз на Демократичните Сили"

     Димитър Николов Николов
     Антонио Христов Душепеев
     Костадин Иванов Марков
     Ивайло Йорданов Николов
     Снежанка Христова Пренерова
     Пламен Янчев Янчев
     Николай Ранков Бончев
     Симеон Николов Симеонов
     Борислав Иванов Сариев
     Стоян Пенков Жечев
     Жанет Захариева Илина
     Дарина Неделчева Тодорова-Василева
     Иван Обретенов Червеняков
     Христо Георгиев Генчев
     Васил Христов Дойнов
     Енчо Жеков Жеков
     Атанас Желязков Дуков
     Десислава Чанкова Съботинова
     Димитър Илиев Тодоров
     Мария Димова Николова-Димова
     Васил Николаев Съботинов
     Любомир Тодоров Влаев
     Стефан Георгиев Дубаров
     Теодора Валентинова Донева
     Дойчин Димитров Дойчев
     Златка Пенева Димова
     Венелин Иванов Енев
     Велин Йорданов Дракалиев
     Валентина Николова Стоянова
     Снежана Стоянова Вълчева
     Тихомир Атанасов Топалов
     Лъчезар Манолов Костов
     Пламен Славов Вълчков
     Михаил Николов Атанасов
     Стамен Димитров Стамов
     Иван Станков Мъжгълов
     Момчил Николов Момчилов

49. Партия "Зелена партия в България"

     Манук Левон Манукян
     Валентин Кирилов Касабов
     Лиляна Асенова Иванова
     Ирина Пръхчева Пръхчева
     Никола Димитров Димов

50. Инициативен Комитет Михаил Динев Златев

     Михаил Динев Златев

51. Партия "Българско движение Национален идеал за единство"

     Анна Николова Мосинова-Петкова
     Росица Иванова Янева
     Диляна Господинова Павлова
     Десислава Любомирова Радева
     Светослав Диков Патронов
     Кремена Недкова Табакова
     Анна Стоянова Димитрова

52. Партия - политическо движение "Евророма"

     Румен Василев Чолаков
     Ангел Митев Ангелов
     Юсуф Ибрям Татар
     Асен Славов Узунов

53. Партия "Партия на зелените"

     Христо Божинов Порточанов
     Пламен Кирилов Киряков
     Соня Стоянова Георгиева
     Димитър Петров Димитров
     Пенчо Стоянов Черкезов
     Костадин Илиев Партенов
     Йовчо Калчев Неделчев
     Златко Георгиев Янков
     Еролин Недков Кючуков
     Ганка Семова Вътева
     Иван Рафаилов Баев
     Илияна Петрова Цветкова
     Любомир Радев Колев
     Димитър Великов Вълчев
     Борислав Аспарухов Тодоров
     Йосиф Стоянов Касъров
     Иван Стефанов Кръстанов
     Дора Станимирова Вълчовска
     Здравка Марчева Марчева
     Веселина Димитрова Христова
     Милена Стоянова Вълчева
     Димитринка Проданова Евтимова
     Евгения Гениева Косева
     Надежда Димитрова Пантелеева-Стоянова
     Бойко Атанасов Атанасов
     Мариана Николова Червенкова
     Светлана Борисова Парцалева
     Христина Велизарова Маджарова
     Петко Димитров Георгиев
     Александър Николаев Колев

54. Партия "Демократическа партия "Никола Мушанов"

     Милан Петров Миланов
     Рени Тодорова Георгиева-Колчева
     Ангел Стоянов Русев
     Донка Йовчева Тимнева
     Минчо Николов Панайотов
     Марин Илиев Добрев
     Таня Иванова Тимнева
     Пламен Маринов Добрев
     Петър Миланов Миланов
     Димитрина Иванова Тимнева

55. Партия "Български земеделски народен съюз - единен"

     Валентина Цветанова Гюрова
     Златко Димитров Янев
     Иван Райков Паздеров

56. Партия "Българска комунистическа партия "Георги Димитров"

     Димитър Вангелов Христов
     Петко Димитров Ангелов
     Иван Манолов Пеев
     Лъчезар Иванов Момчев
     Продан Костадинов Проданов
     Нели Славова Георгиева-Нунева
     Тонка Танева Василева
     Христина Кръстева Маркова
     Райко Стоянов Копринков
     Христо Янчев Новаков

57. Партия "ВМРО - Българско национално движение"

     Георги Петров Дракалиев
     Виржиния Хайк Караджиян
     Русомир Славов Калоянчев
     Пролетина Златева Дикова
     Георги Николов Стамболиев
     Майя Петкова Стоянова
     Милен Николов Георгиев
     Митко Тодоров Шекеров
     Агоп Мовсес Мовсесиян
     Емилия Веселинова Симеонова
     Бинка Петрова Михайлова
     Костадин Атанасов Калоянов
     Кристиан Ангелов Рангелов
     Живко Статев Тенев
     Дияна Делчева Петкова
     Тодорка Петкова Христова
     Иван Александров Горнаков
     Галина Тодорова Долапчиева
     Николай Георгиев Стоянов
     Румяна Ташева Оманова
     Елмира Стефанова Николиева
     Николай Желев Колев
     Дияна Димитрова Иванова
     Радка Янкова Дичева
     Анета Георгиева Сталева
     Павел Павлов Андреев
     Николай Петров Стоянов
     Мария Димитрова Тодорова
     Маргарита Димитрова Георгиева
     Павел Иванов Николиев
     Георги Василев Каравелов

58. Партия "Либерален съюз "Нов избор"

     Димитър Николов Бакалски
     Марияна Петкова Бойчева
     Диян Димитров Алексиев
     Ангел Георгиев Николов
     Венера Тодорова Иванова
     Атанас Димитров Киров
     Адриана Денчева Иванова
     Дойчо Павлов Дойчев
     Галина Тодорова Тодорова
     Илия Ставрев Христов
     Борислав Тотев Тотев
     Антон Николаев Якимов
     Николай Желязков Дубаров
     Иван Георгиев Чаталски
     Стефан Димов Стоянов
     Павел Димитров Димитров
     Петко Георгиев Петков
     Тошко Димитров Желев
     Нанчо Гьонев Гьонев
     Велизар Сашев Алексиев
     Недко Михайлов Недков

59. Предизборна коалиция "Коалиция за справедливост и единство"

     Ахмед Исмаил Емин
     Пламен Йосков Орлинов
     Емил Кузманов Иванов
     Милен Александров Карагьозов
     Симеон Йоргов Кафалджиев
     Атанас Василев Козарев

61. Коалиция "Социалдемократи " д-р Дертлиев"-Български социалдемократи и Свободна кооперативна партия"

     Павлина Иванова Вълканова-Пунчева
     Евгений Борисов Блажев
     Герман Кирязов Германов
     Васил Александров Крумов

62. Партия "Българска социалдемократическа партия"

     Тодор Димитров Мутафов
     Кръстьо Колев Кръстев
     Кичка Димитрова Хънкова
     Татяна Илиева Костова
     Вичо Георгиев Колев
     Ивелина Ангелова Георгиева
     Катя Йорданова Господинова
     Атанас Георгиев Ньотев


По данни на ОИК, предоставени от изчислителните центрове на “Информационно Обслужване” АД